Zavolejte nám
+420 727 977 198

Podlahy

Naše další realizace si můžete prohlédnout zde

Podlaha tvoří spojovací můstek mezi nábytkem a dveřmi. Vhodně zvolená podlaha zvýrazní každý interier. Naopak necitlivý přístup může i sebelepší projekt značně znehodnotit. Cílem naši široké nabídky podlah je uspokojení nejrůznějších potřeb zákazníků, jak z hlediska barvy tak i správné volby materiálu:

Podlahy lamino

drevene.jpg 

Dřevěné podlahy

drevene.jpg 

Vinylové podlahy

vynil.jpg 

Podlahy PVC

pvc.jpg 

  • laminátové podlahy – i když je tato podlaha již za svým zenitem nachází díky širokému spektru barev a dekorů stále své zákazníky. Nabízíme laminátové podlahy s vysokou odolností proti vlhkost a vysokou odolností proti mechanickému poškození.
  • milovníkům dřevěných podlah nabízíme mimo standardních lakovaných podlah i podlahy s ekologickou úpravou olejování.
  • Velmi zajímavá je nabídka dýhovaných podlah Parky. Povrchová dýha tl 0,7 mm zajišťuje dokonalý vzhled a vlastnosti dřevěné podlahy. Celková tloušťka podlahy 8 mm zajišťuje výraznou úsporu tepla při pokládce na podlahové topení.
  • Zajímavou nabídku tvoří vinylové podlahy Quick step, Tarkett nebo Fatra, které již mají minimální podíl změkčovadel a diskutabilních flalátů.
  • Ekologicky zajímavým materiálem je přírodní linoleum pod názvem Marmoleum nebo Marmolete. Materiál je plněn dřevní hmotou a je nabízen v širokém spektru barev.
  • Pro náročné zákazníky máme v nabídce dřevěné mozaikové parkety nebo exotické dřeviny

Ukázky