Zavolejte nám
+420 727 977 198

Schody

  • Schodiště hraje v interiéru podstatnou roli - nejde jen o prostředek spojení dvou pater. V případě kvalitního zpracování a originálního designu se stává působivou dominantou v interiéru.
  • sjednocení podlahy, schodů, podest

2 systémy schodů:

A) TOP STEP

schodišťový systém TOPSTEP je optimální pro obložení nových schodů i pro rychlé renovace bez bourání starého schodiště. Schodové profily lze použít na přímé i točité schodiště a na jakýkoliv podklad: betonové schody, dřevěné schody i kovové schodiště nebo na schody z kamene či terasa. Montáž bez stavebních úprav je jednoduchá a rychlá. K výhodám patří široká nabídka dekorů (možnost sladění schodů a dalších interiérových prvků), snadná údržba, odolnost proti oděru, nárazu a UV záření. Schodišťový systém TOPSTEP se vyrábí v materiálových provedeních laminát a vinyl.

HDF - nášlap

se skládá z HDF materiálu - DŘEVO VLÁKNITÉ DESKY. HDF (High Density Fibreboard) je nejtvrdší dřevovláknitá deska vyrobená z vláken většinou jehličnatých dřevin, pojených lepidlem za vysokého tlaku a teploty. Vykazuje výborné mechanické vlastnosti jako například vynikající tvarová stálost a mimořádná pevnost.

Schodišťový systém TOPSTEP se vyrábí v materiálových provedeních laminát a vinyl.

TOP STEP schody s nosem

TOP STEP schody bez nosu

 

B) olepení PVC, vinylem, laminem

– jedná se o levnější variantu dokončení betonového monolitu. Jde o kombinaci podlahové krytiny s viditelnou hliníkovou schodovou hranou.

olepené vinyl – schodová hrana 25*20

olepené vinyl – hrana Küberit

 

Naše další realizace si můžete prohlédnout zde....