Zavolejte nám
+420 727 977 198

Podlahy laminátové (lamino)

alsafloor.jpgLaminátové podlahy ALSAFLOOR

CLIP 300

zvýšená odolnost HDF proti bobtnání, water protect, zámkový spoj, AC3/31

CLIP 400

Vodovzdorná HDF, water protect, zámkový spoj, AC4/32

VISUAL

8 mm - plošné vzory se 4strannou mikrofází, vodovzdorná HDF, water protect, zámkový spoj, AC4/32, mikrofáze podélná i příčná, 7 dekorů

D-CLIC AQUASTAR

určeno do vlhkých prostor, vysoce vodovzdorná zelená HDF, zámkový spoj, AC4/32 Nový zámek na krátké straně SAFECLIP SYSTEM

OSMOZE

vodovzdorná HDF, water protect, zámkový spoj, AC4/32, mikrofáze podélná i příčná

SOLID

podlaha pro maximální zátěž, vodovzdorná HDF, zvýšená zvuková izolace, zámkový spoj, AC5/33, jemná čtyřstranná mikrofáze

SOLID PLUS

Vodovzdorná HFD, zvýšená zvuková izolace, zámkový spoj, AC5/33. Povrch: Synchronní heliochrom, jemná čtyřstranná mikrofáze, 4 dekory. Novinka - nový čelní zámek Safeclip Systém

FORTE

podlaha pro maximální zátěž, vodovzdorná HDF, zvýšená zvuková izolace, zámkový spoj, AC5/33.

quickstep.jpgLaminátové podlahy QuickStep

 

Arte

Quick-Step Arte je produktová řada velkých a majestátních podlahových dlaždic s jemnými drážkami tvaru V a velmi charakteristickým vzhledem. Tyto dlaždice spojují šarm a trvanlivost originální podlahy s praktickými výhodami laminátu.

Classic

Quick-Step Classic je více než jen laminátová podlaha. V této řadě naleznete harmonickou kombinaci barvy a stylu spojenou s přírodním vzhledem a dojmem.

Creo

Kromě designů tvořených jednotlivými palubkami roste poptávka po podlahách s vícečetnými spojenými pruhy. Společnosti Quick-Step se podařilo dokonale sladit šířku pruhů s jedinečným charakterem a stylem každého druhu dřeva.

Eligna

Podlahy Quick-Step Eligna jsou neuvěřitelně krásné díky vynikající rovnováze délky a šířky. Masivní, prodloužená prkna bez drážek působí jemným a elegantním účinkem.

Eligna Wide

Řada Eligna Wide dodává kolekci Eligna mimořádnou dimenzi. Tyto přírodní podlahy mají extra-široká prkna, jež dělají čest rustikálním vzorům.

Elite

Podlahy Quick-Step Elite s jemnými okraji jsou elegantní a stylové, a protože se prkna spojují beze spár – tak jako u všech podlah Quick-Step – mezi spoji se nedrží prach a nečistota.

Exquisa

Quick-Step Exquisa je inovativní prkenná podlaha s na dotek příjemnou povrchovou strukturou a velkými prkny, jež jsou k dispozici ve čtyřech různých vzhledech. Díky jemným křížovým spojům objevíte jednu, dvě nebo tři dlaždice na jednom prknu. Verze s vícečetnými vzory zachází ještě dále – její mimořádně hluboké spoje vytvářejí atraktivní souhru linií a vystavují podlahu na odiv v plné kráse.

Impressive

Quick-Step Impressive je kolekce laminátových podlah, které vyvolávají dojem a pocit nevšední přirozenosti. Například autentická textura dřeva prken se dokonale zobrazuje i v podlahových spojích. A co víc: díky jedinečné vodoodpudivé vrstvě „HydroSeal“ je laminát Impressive nejenom krásný, ale je to i nejvíce voděodolná laminátová podlahová krytina, jaká kdy byla vyrobena.

Impressive Ultra

Quick-Step Impressive Ultra je kolekce extra silných a odolných laminátových podlah, které vyvolávají dojem a pocit nevšední přirozenosti. Například autentická textura dřeva prken se dokonale zobrazuje i v podlahových spojích. A co víc: díky jedinečné vodoodpudivé vrstvě „HydroSeal“ je laminát Impressive Ultra nejenom krásný, ale je to i nejvíce voděodolná laminátová podlahová krytina, jaká kdy byla vyrobena.

Largo

Prkna Quick-Step Largo jsou speciální – jsou to nejdelší a nejširší prkna naší řady – a díky nim bude speciální i vaše místnost. S délkou přes dva metry dávají najevo stylovost a kvalitu.

Perspective

Kolekce Quick-Step Perspective se vyznačuje dokonalou rovnováhou délky a šířky prkna. Charakteristické drážky těchto pevných prkenných podlah rozšíří optickou perspektivu vašeho interiéru.

Perspective Wide

Extra-široký formát kolekce Perspective Wide zvýrazňuje přirozené barevné variace a dává hezky vyniknout rustikálním vzorům těchto podlah. Charakteristickými drážkami je rovněž dosaženo typického účinku prken.

Rustic

Prkna venkovské řady Quick-Step Rustic mají ideální délku a šířku, díky čemuž se malé místnosti zdají větší. Venkovské podlahy mají zvlášť přirozený vzhled a dojem s výraznou povrchovou texturou a skosením. Jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají tradici a styl.