Zavolejte nám
+420 727 977 198

Podlahy PVC

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor HQR

slozeni-pvc-gerflor-texline-hqr.jpgCharakteristika HQR

Produktová řada PVC podlah Gerflor HQR byla navržena především proto, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít zároveň v komerčních prostorách i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů. Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Vysokou kvalitu podlah Gerflor HQR podtrhuje 15 letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s antibakteriální ochranou Sanosol. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnávat drobné nerovnosti podkladu.

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Home Comfort


slozeni-pvc-gerflor-home-comfort.jpgCharakteristika podlahy Home Comfort

Už samotný název Home Comfort napovídá, že se jedná o podlahový produkt, který se svým uživatelům snaží nabídnout především maximální pohodlí. Aby se tohoto vysokého komfortu dosáhlo, bylo zapotřebí splnit nejčastější požadavky domácností na tento druh materiálu, jako jsou například: redukce hluku, kročejový útlum, dobrá akumulace tepla, snadná údržba, odolnost, trvanlivost a komfort při chůzi. Právě proto byla u PVC podlahové krytiny Gerflor Home Comfort zesílená Fiber Glass textilní podložka, aby mohla, společně se speciální transparentní úpravou povrchu Pure Clean, nabídnout požadované vlastnosti. Celková tloušťka materiálu vychází na 4 mm a to je u tohoto typu podlahovin od Gerflor rozhodně nejvíc. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Texline


slozeni-pvc-gerflor-texline-hqr.jpgCharakteristika podlah Gerflor Texline

Gerflor Texline je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích PVC podlahových krytin určených pro bytové použití. Užitná třída 23/31 u těchto podlah značí, že jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů, které se dají kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100 % ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Také proto je výrobní řada PVC podlah Texline od Gerflor vhodná pro Vaše děti i domácí mazlíčky. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR, jako jediná na trhu, dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

PVC TARKETT

JUPITER

Nejvyhledávanější podlahová krytina, která vyniká svojí nadčasovostí a přirozeností. Dokonale imituje hrubý povrch dřeva s jednotlivými vlákny a suky. PVC podlaha Jupiter je vhodná pro bytové i komerční prostory a do lehkého průmyslu.

Oblast použití: bytové prostory | komerční prostory
Materiál: 100% polyvinylchlorid
Reakce na oheň: Bfl-s1
Třída zátěže: 23 | 32 | 41
Norma: EN 685 | EN 653
Tloušťka nášlapné vrstvy [mm]: 0,40 mm
Celková tloušťka [mm]: 3,70
Objednací číslo: 106534

 

SUPREME

PVC Tarkett Supreme Plus je pevná a velmi odolná podlahová krytina. Pro své vlastnosti je vhodná do všech bytových prostor, ale i do středně zatěžovaných komerčních prostor. Podlaha se snadno čistí a udržuje. Supreme Plus má v nabídce dekorů imitace prkenných a parketových podlah nebo barevné moderní designové dekory. Podlaha je pro vysokou nášlapnou vrstvu a patentovanou povrchovou úpravu vhodnou investicí do vašeho domova.

Celková tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,7 mm
Oblast použití: 23; 34; 43
Kolečková židle: ano

pvctarkett.jpg

RUBY

Heterogenní podlaha Acczent Excellence 70 RUBY určená do prostor s nejvyšším zatížením. Vysoká nášlapná vrstva dodává podlahovině RUBY odolnost vůči zbytkovému otlaku, opotřebení a oděru. Povrchová ochrana vrstvou TopClean PUR zajišťuje snadné čistění a údržbu bez vosků a leštidel. Díky ochraně Sanitized (antibakteriální a protiplísňové ochraně) a protiskluzové úpravě je velice vhodná do nemocnic, ordinací, čekáren, jídelen, škol a mateřských škol. Povrchová protiskluzová úprava R10 - výrazně snížené riziko uklouznutí optimální hygienické a zdravotně nezávadné prostředí vysoká odolnost proti chemikáliím.

Oblast použití: bytové prostory | komerční prostory
Povrchová úprava: PUR
Reakce na oheň: Bfl-s1
Třída zátěže: 34 | 43
Norma: EN 685
Tloušťka nášlapné vrstvy [mm]: 0,7
Celková tloušťka [mm]: 2