Zavolejte nám
+420 727 977 198

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy Parket koncept

Dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro každý interiér a po staletí přináší do obydlí hřejivou pohodu, vůni, útulnou atmosféru a styl - to jsou parkety Parket koncept...

Značka třívrstvých podlah Parket koncept navazuje na několikaletou úspěšnou distribuci těchto podlah naší společností Parket koncept s.r.o. ještě pod dánskou značkou Moland; od března 2016 jsou vyráběny stále na stejném místě a stejné výrobní lince - v jednom z nejmodernějších evropských výrobních parků TEHNO DRVO LTD - ale už pod firemním brandem Parket koncept. Ve dvou moderních areálech probíhá celý náročný výrobní proces: od zpracování dubových a jasanových kmenů až po finální výrobek, vše při respektování přísných norem ochrany přírody a životního prostředí.

57.jpg

Více o podlahách PARKET KONCEPT naleznete zde.

NOVINKA! Dřevěné podlahy PRINC PARKET

Novinkou v našem sortimentu jsou dřevěné dvouvrstvé a třívrstvé podlahy Princ, které je možné pořídit ve velmi zajímavých cenových hladinách. Vyrábí se v provedení širokého prkna.

Rozměry lamel: 12*120*  700-1 500mm v ceně 920 - 1 190 Kč/bm                           15*150*1 000-1 800mm v ceně 990 - 1 350 Kč/bm

Třídění podlah PRINC PARKET

Charakter dřevěné podlahy PRinc parket ovlivňuje rozdělení dřeva podle jeho struktury, prokreslení, barevnosti, množství suků a dalších dokonalostí přírody.

Každý člověk má právo volby a proto nabízíme několik následujících možností.


RUSTIC
Povrch rustikálního charakteru se suky, výraznější kresbou i barevnou proměnlivostí. Dává naplno vyniknout kráse dřeva a umění přírody.

CLASSIC
Decentní kresba dřeva bez výrazných suků a barevných změn. Náhodně se mohou vyskytovat jen drobné suky a očkav omezeném množství.

 

Povrchová úprava - přírodní olejované povrchy (Biofa oleje)

Oleje na povrchu Princ parket jsou 100% přírodní a naprosto biologicky a hygienicky nezávadné. Přirozeně vzduchem vytvrzované oleje jsou nanášené na parketu v několika nánosech impregnovaných do povrchu a šetrně schnoucí několik dní.
Olejovaná dřevěná podlaha stejmě jako v lese může volně dýchat a přizpůsobovat se prostředí bez výrazných deformací. Parkety ošetřené oleji Biofa si uchovávají tuto výjimečnou vlastnost, působí příjemným teplým dojmem a krásně voní.

Odolnost - Udržení stálé krásy a funkčnosti olejované podlahy vyžaduje jednoduchou a snadnou péči. Olejovanou podlahu lze za vlhka vytírat podobně jako jiný povrch s použitím podlahového mýdla. Jednou za čas se podlaha oživí použitím voskové emulze do vody a nanese se plochým mopem.

Na rozdíl od hladké lakované podlahy jsou na olejovaném povrchu daleko méně vidět drobná poškození, která si však můžete sami snadno opravit.

par-ky-aaa.jpg

Konstrukce

Konstrukce parkety určuje způsob jejího použití a také její celkovou sílu. Dvouvrstvé parkety neboli dvouvrstvá prkna jsou zpravidla menších formátů, jsou cenově výhodnější a jsou určeny přímo na použití na podlahové vytápění. Parkety třívrstvé jsou naopak větších formátů, výrazně zobrazují kresbu dřeva, hodí se na ně i podlahové vytápění a lze je jednoduše použít i jako obklad schodiště či stěny.

Dvouvrstvá prkna 12mm

Jde o moderní typ dřevěných podlah určených k celoplošnému lepení k podkladu. Ideální k použití na podlahové vytápění s nízkou konstrukční výškou. Ta umožňuje snadné navázání na jiný druh podlahových krytin nebo jako náhradu za staré plovoucí podlahy či dlažby. Tento druh podlah je naprosto ideálním pro ty, kteří chtějí kvalitní a zároveň přírodní produkt s výborným poměrem ceny a užitné hodnoty.

 
Třívrstvá prkna 15mm

Tyto podlahy jsou exkluzivním a oblíbeným produktem. Působí robustně a přitom velmi elegantně. Jsou větších rozměrů než parkety dvouvrstvé a široce odhalují strukturu a kresbu dřeva. Povrchové úpravy ještě více zdůrazní prestižnost těchto podlah a dodají povrchu opravdu unikátní vzhled. Tento druh podlah je ideálním řešením pro ty, kdo požadují větší výběr s možností použití i na podlahové vytápění.

 
Dvouvrstva-prkna-12mm.pngTrivrstva-prkna-15mm.png