Zavolejte nám
+420 727 977 198

Interiérové dveře Polskone

Polsko Švédský výrobce dveří patří již 25 let díky vysoké kvalitě a technologické inovativnosti k předním evropským výrobcům oken a dveří. Důvodem spolupráce s firmou Pol-skone je zejména vysoká tvarová stálost dveří díky jedinečné kombinaci masivního dřeva a ostatních dřevních materiálů. Za zmínku stojí též precizní zpracování rámových a lakovaných dveří.

Polskone ARCO

ARCO jsou dveřní křídla, která byla navržena s ohledem na trendy moderního bydlení. Díky svým elegantním tvarům, zajímavým možnostem prosklení a různorodým barevným variantám dokonale dotvoří atmosféru Vašeho interiéru. Ideální varianta pro ty, kteří hledají kvalitní dveře za přijatelnou cenu a zároveň jim záleží na designu.

09a.jpg
 

Polskone INTER-AMBER

INTER-AMBER jsou dveřní křídla, která oslovují široké spektrum zákazníků. Vyznačují se především zajímavou cenou a velkým množstvím verzí, díky nimž skvěle dotvoříte atmosféru celého interiéru. Dveře s moderním designem za skvělé ceny.
 

15a.jpg

     

Polskone IMPULS

IMPULS jsou dveřní křídla navržená pro širokou škálu zákazníků. Velkou předností těchto elegantních křídel jsou bohaté možnosti prosklení, které ocení všechny věkové kategorie zákazníků. Kvalitní a velice oblíbená řada za které si každý vybere sám.

17a.jpg

 

Polskone SEMPRE

SEMPRE to je elegance, styl a moderní vzhled, který byl inspirován sny našich zákazníků. Tato dveřní křídla jsou nabízena v několika modelových řadách - Alu, Onda, Lux, Lux Alu, Inserto,Sense, Verse, přičemž každá má své specifické prvky. Vytváří módní a stylovou podobu interiéru na té nejvyšší úrovni.

51a.jpg

     

Polskone SEMPRE LUX

SEMPRE LUX – elegantní a moderní vzhled podpořený přírodní dýhou.

 57a.jpg

 

Polskone Lakované dveře SIMPLE, FIORD

Dveře SIMPLE patří k nejoblíbenější řadě moderních bílých lakovaných dveří. Díky kvalitní povrchové úpravě za příznivou cenu vytvoří z každého interiéru kouzelný domov. Dveře FIORD velmi oblíbená bílá lakovaná klasika.

27a.jpg
     29a.jpg