Zavolejte nám
+420 727 977 198

Celoskleněné dveře

Nabídka celoskleněných dveří

Posuvné systémy

aluglass.jpg

Dorma Agile 50

Kolejnice-klej1

Kolejnice s maximálně zmenšeným rozměrem: 46 x 49 mm. Všechny funkční části jako jsou vozíky, stop systém zůstaly ukryté uvnitř kolejnice - z čehož plyne optimální vzhled systému. Díky velmi dobrým vlastnostem kolejnice je zvýšena její stabilita. Minimalizované rozměry kolejnice a celého kování uvnitř jsou zárukou minimálních mezer mezi sklem a stěnou.

 

Dorma Agile 150

Kolejnice-klej2

Nová koncepce celoskleněných posuvných dveří přizpůsobená pro montáž kaleného skla. Největší výhodou kolejnice jsou její rozměry: 54/57/72 x 63 mm jak pro montáž (do stropu / do stěny / a pro verzi s bočním světlíkem). Vozíky i stop systém jsou integrované do kolejnice a to nám dává dokonalý design. Stále vidíme jen kolejnici, proto není potřeba použít krycí plech jako u jiných systémů.

 

Dorma RS 120

Kolejnice-klej3

Je vyrobena z hliníku, charakterizuje se lehkostí, vysokou odolností na zkrut a ohyb. Tento systém umožňuje bezprostřední montáž jak do stropu, tak stěny. Zkrácení na potřebnou délku (řezáním) je jednoduché a je možno ho provést i v domácích podmínkách. Speciálně vyvinuté zaoblení v kolejnici, po kterém se pohybují vozíky zajišťuje stálou čistotu, která umožňuje podstatné prodloužení životnosti samotného systému a bezporuchový provoz.

   

Dorma MANET

Kolejnice-klej4

Je pokročilý výrobek firmy DORMA. Systém je určen pro posuvné skleněné dveře. Celý systém je vyráběn v nerez provedení. MANET je zárukou nejlepší technologie a kvality provedení. Systém je možno montovat na stěnu, nebo ho lze připevnit na skleněný nadsvětlík.

     

 Kování

Studio RONDO

Kování-kov1

Klasické kování pro skleněné dveře. Základní model spojuje jednoduchost a vysokou kvalitu. Kování je určeno pro všechny modely interiérových skleněných dveří. Nabízí se nám největší výběr barev.

 

Studio CLASSIC

Kování-kov2

Legendární kování v nové formě. Díky novému vzoru zámek Classic vyhovuje novodobé a moderní formě interiéru. Classic nám nabízí širokou škálu výběru barev.

Studio GALA

Kování-kov4

Nestandardní vzor s největší kvalitou. Tento zámek je ideální spojení nestandardního designu, největší třídy mechanizmu s atraktivní cenou. Řešení pro ty, kteří touží spojit ekonomický nákup s elegantním zámkem pro skleněné dveře.

 

Studio ARCOS

Kování-kov4

Nejmodernější kování pro skleněné dveře. Originální design celé série ARCOS byl vysoce oceněn v roce 2001 od Design Centrum NRW. Jeho provedení skloubí moderní design s tradičním interiérem. Originální design s největší jakostí provedení stvrzuje norma DIN 18251.