Zavolejte nám
+420 727 977 198

Naši partneři

BOULIT

Nenápadný ambiciózní český výrobce. Firma Boulit upřednostňuje tradiční materiálovou skladbu svých výrobků před bojem o nejnižší cenu. Přesto se díky rozumné cenové politice a široké nabídce dekorů zařazuje do skupiny seriozních a spolehlivých dodavatelů.

POL-SKONE

Polsko -švédský výrobce dveří patří již 25 let díky vysoké kvalitě a technologické inovativnosti k předním evropským výrobcům oken a dveří. Důvodem spolupráce s firmou Pol-skone je zejména vysoká tvarová stálost dveří díky jedinečné kombinaci masivního dřeva a ostatních dřevních materiálů. Za zmínku stojí též precizní zpracování rámových a lakovaných dveří.

KASARD

Tradiční český výrobce dveří a zárubní. S firmou Kasard dlouhodobě spolupracujeme z důvodu velmi dobré kvality výrobků a zejména nabídky široké nabídky dýhovaných dveří, nebo dveří se specielní povrchovou úpravou. S kolekcí dveří Kasard dokážeme zkompletovat i ty nejnáročnější interiery.

ZLOMEK

Velmi kvalitní a spolehlivý výrobce laminovaných dveří a zárubní. Firma Zlomek patří k našim nejspolehlivějším dodavatelům velmi kvalitních laminovaných dveří. Díky pozitivnímu přístupu k výrobě i atypických rozměrů, jsme s výrobky firmy Zlomek úspěšně realizovali již mnoho zajímavých interiérů.

 

Kuchyně Jaroš

Kontaktní informace

Jaroš - Kuchyně, spol. s r.o.
Palackého třída 186, 621 00 Brno
http://www.jaros-interiery.cz

Sníte o útulném domově? Nebo vás lákají nové módní trendy z oblasti bytového designu? Toužíte po změně, ale nevíte, kde začít? Žádáte od svého příbytku více pohodlí? Nevíte si rady s rekonstrukcí domu či bytu? Máte jasnou představu, co chcete, ale chybí vám elán proměnit vaše vize ve vytouženou realitu? Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak vám máme co nabídnout. Společnými silami pro vás vytvoříme interiéry podle vašich představ a přání.